01
Wprowadzenie

02
Zajrzyj do środka

03
MyTESY

04
Cechy

05
Conveco Video

06
ErP

Konwektory elektryczne Conveco Cloud

• Kontrola przez Internet w dowolnym czasie, oraz z dowolnego miejsca na świecie

• Aplikacja mobilna MyTESY

• Urządzenia energooszczędne

TESY Cloud

TESY Cloud to innowacyjna technologia pozwalająca na obsługę urządzeń z dowolnego miejsca na całym świecie. W grzejniku wbudowany jest moduł Wi-Fi, który podłączamy do domowej sieci bezprzewodowej. TesyCloud to aplikacja mobilna dostępna dla każdego urządzenia z przeglądarką internetową, lub smartfon/tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS.

    

Tygodniowy programator i Adaptacyjny start

Tygodniowy programator 24h / 7d

Umożliwia ustawienie konwektora co pół godziny w ciągu dnia, 24 godziny / 7 dni w tygodniu.

Adaptacyjny start

Wykorzystuje minimalne zużycie energii, aby osiągnąć lepszy komfort cieplny w ogrzewanym pomieszczeniu. Po 96 godzinach samodzielnego uczenia się, konwektor może określić, kiedy się włączyć, aby osiągnąć pożądaną przez użytkownika temperaturę w danym czasie.

Kalkulator zużycia energii

Dzięki wbudowanemu kalkulatorowi zużytej energii możesz śledzić koszty energii w określonym czasie.

Kalibracja termostatu

Ta funkcja jest typowa dla urządzeń najwyższej klasy i zapewnia doskonały komfort cieplny i oszczędność energii. Po zamontowaniu na zimniejszej ścianie lub pod oknem, temperatura pokazywana na wyświetlaczu może różnić się od zmierzonej temperatury w innych częściach pomieszczenia. Jeżeli różnica wynosi ± 4 ° C, użytkownik może dopasować wyświetlaną temperaturę w menu konwektora.

Otwarte okno

Funkcja poprawiająca efektywność energetyczną urządzenia grzewczego poprzez automatyczne wyłączenie grzania - w przypadku wykrycia otwartego okna lub lekkiego spadku temperatury w pomieszczeniu w określonym czasie. Gdy temperatura w pomieszczeniu wzrasta, konwektor sam się włącza.

Blokada klawiatury / ochrona dzieci

Klawiatura może być zablokowana dla "ochrony dziecka". Zapobiega to zmianie ustawień konwektora.

play
Efektywność energetyczna konwektorów panelowych Conveco Cloud

Od 1 stycznia 2018 r. Komisja Europejska ustanowiła minimalne wymagania dla następujących produktów związanych z energią, oznakowanych znakiem CE. Każdy typ konwektora do instalacji na stałe musi spełniać minimalne wymagania dotyczące sezonowej efektywności energetycznej Ns = 38%. Elektryczne konwektory Conveco Cloud mają najwyższą możliwą wydajność sezonową na poziomie 40%. Wynika to z wbudowanych funkcji związanych z ERP: elektroniczny termostat z tygodniowym programatorem, fukcje okno otwarte, adaptacyjny start oraz sterowanie przez Internet.Zobacz wszystkie produkty
© Copyright 2010 - TESY