01
Wprowadzenie

02
Wnętrze

03
TESY Cloud

04
Cechy

05
ModEco Video

06
Zakres produktowy

Elektryczne podgrzewacze wody Modeco Cloud

Elektryczne podgrzewacze wody Modeco Cloud są jednymi z najnowszych produktów rodziny TESY Cloud, z kontrolą przez Internet. Ta gama urządzeń charakteryzuje się nowoczesnym designem i najnowszymi technologicznymi innowacjami, które łączą różne energooszczędne rozwiązania i spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa.

TESY Cloud

TESY Cloud to innowacyjna technologia pozwalająca kontrolować urządzenie z każdego miejsca na ziemi. Umożliwia to wbudowany w urządzeniu moduł Wi-Fi połączony do domowej sieci. TesyCloud to aplikacja mobilna dostępna dla każdego urządzenia z przeglądarką internetową lub smartfon / tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS.

      

ECO SMART

Inteligentne, samodzielne uczenie się i sterowanie - tryb ECO SMART - w celu zapewnienia komfortu i dodatkowych oszczędności (do 15%) za energię elektryczną za ciepłą wodę. Oprogramowanie zintegrowane z elektronicznym układem sterowania, podobnie jak sztuczna inteligencja, niezależnie śledzi i zapamiętuje przyzwyczajenia użytkowników, tworząc harmonogram i zarządzając działaniem urządzenia w taki sposób, aby zapewnić ciepłą wodę dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebna.

Programator tygodniowy

Naciskając przycisk PROG, z wyjątkiem trybu pracy ręcznej, można wybrać jeden z trzech wstępnie ustawionych tygodniowych trybów programów, odpowiednio P1, P2 lub P3. Programy są ustawione fabrycznie, ale można wprowadzać w nich dowolne zmiany.

Tryb wakacje

Jeśli planujesz pozostać poza domem dłużej niż jeden dzień, możesz włączyć tryb wakacje, aby elektryczny podgrzewacz wody "wiedział", kiedy wrócisz, aby zapewnić Ci ciepłą wodę.

Kalkulator zużycia energii

Dzięki wbudowanemu kalkulatorowi zużycia energii można śledzić koszty jej zużycia, w określonym czas.

Symbol prysznica

Symbol Prysznic wskazuje wystarczająco dużą ilość ciepłej wody na pierwszy prysznic.

play

Najwyższa możliwa klasa dla
elektrycznych podgrzewaczy
wody od 50 do 100 litrów
Klasa energetyczna elektrycznych podgrzewaczy wody Modeco Cloud

Klasa energetyczna B to najwyższa możliwa klasa dla elektrycznych podgrzewaczy wody od 50 do 100 litrów. Urządzenia Modeco Cloud znajdują się w klasie energetycznej B.Zobacz wszystkie produkty
© Copyright 2010 - 2024 TESY