AirSafe to wynalazek, opracowany przez firmę TESY. Jego technologia opiera się na połączonym działaniu wbudowanego modułu UVA oraz grzałki konwektorowej. Jest to wysoce wydajne, trwałe rozwiązanie zapewniające ekstra czyste powietrze.

AirSafe jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych, ponieważ promieniowanie UVA występuje naturalnie w atmosferze, a jednocześnie niszczy wirusy, bakterie i grzyby. Zapewnia bezpieczniejsze środowisko domowe z lepszym komfortem i zdrowszą atmosferą. Jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, alergików i wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się czystym i bezpiecznym powietrzem.

Dzięki AirSafe, Ty i Twoi bliscy zyskujecie:

Chronione środowisko domowe z 98% mniejszą ilością wirusów i bakterii*

Brak emisji ozonu i innych szkodliwych gazów

Absolutne bezpieczeństwo dla ludzi, zwierząt domowych i roślin, ponieważ światło UVA istnieje naturalnie w atmosferze**

Całkowicie cicha praca - powietrze przechodzi przez objętość konwektora dzięki naturalnej konwekcji wywołanej przez grzałkę

Długa żywotność urządzenia i brak konieczności serwisowania lub konserwacji przez okres co najmniej 10 lat

Odkryj konwektor płytowy TESY FinEco z funkcją AirSafe

Zastrzeżenia prawne:
*Wyniki pochodzą z badań, przeprowadzonych przez uznane na świecie certyfikowane laboratorium.
Raport z badań wpływu konwektora elektrycznego na wirusy: t° środowiska: 23-25°C, wilgotność względna powietrza: 50-60%. Eksperyment odbył się w pomieszczeniu o całkowitej objętości 1 m3. Ustawienia konwektora: Comfort Mode i 30°C. Badanie przeprowadzono dla wirusa grypy A/PR8/34 H1N1.
Raport z badań wpływu konwektora elektrycznego na bakterie: t° środowiska: 20-25°C, wilgotność względna powietrza: 50-70%. Eksperyment odbył się w pomieszczeniu o łącznej objętości 10 m3. Ustawienia konwektora: Comfort Mode i 30°C. Test przeprowadzono dla bakterii Staphylococcus albus 8032.
Aby funkcja AirSafe działała prawidłowo, temperatura otoczenia musi być niższa od temperatury ustawionej na konwektorze.
**Wyniki pochodzą z badań, przeprowadzonych przez uznane na świecie certyfikowane laboratorium. Raport z badań wpływu konwektora elektrycznego na emisję szkodliwych substancji (ozon).

AirSafe jest technologią zgłoszoną do opatentowania zgodnie z europejskimi zgłoszeniami patentowymi EP 21161635.4 i EP 20472002.3.

Porównaj

Usuń wszystko