ISH – jedne z ważniejszych światowych targów handlowych, odbywających się co dwa lata, po raz kolejny udowodniły, że są jednymi z najbardziej znaczących targów dla dużej liczby odwiedzających i wystawców.

W dniach od 14 do 18 marca 2 482 wystawców z 61 krajów wystawiło swe najnowsze produkty, a 200 114 zwiedzających odwiedziło targi we Frankfurcie, by zapoznać się najnowszymi innowacjami i tendencjami.

Tesy - również w tym roku - zwróciła na siebie uwagę swoimi innowacyjnymi produkatmi, współczesnym ich designem i wdrażaniem najnowszych technologii.

Frima wystawiła swoje produkty na powierzchni 80 m² (pawilon 09, stoisko A18), skupiając się na serii produktów TESY Cloud ze sterowaniem przez Internet – elektrycznych podgrzewaczy wody Modeco Cloud oraz konwektorów TESY Cloud. Urządzenia te są kombinacją innowacyjnych rozwiązań, zapewniających ciepło, wygodę i efektywność energetyczną bez kompromisu dla ochrony środowiska naturalnego.

Nowy elektryczny podgrzewacz wody Modeco Cloud cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nas klientów, partnerów handlowych oraz konkurencji. Tym samym, Tesy po raz kolejny udowodniła, że jest liczącą się firmą tej branży.