TESY zajęła prestiżowe drugie miejsce w klasyfikacji Ulubione marki w kategorii Białej I czarnej techniki i trzecie miejsce w kategorii Bułgarska marka.  

Taką lokatę wskazywały wyniki jedynej klasyfikacji użytkowników u nas – „Ulubione marki” 2017 r. Według danych organizatorów w tej klasyfikacji wzięło udział około 30 000 osób, nominując preferowane przez nich marki.

234 marki w 39 kategoriach walczyły o dotarcie do finałowych rozgrywek konkursu. TESY uczestniczyła w dwóch kategoriach – Bułgarska marka i Biała i czarna technika i znalazła się w finale obu tych kategorii.

W TESY cenimy wysoko zaufanie i wsparcie ze strony użytkowników, którzy poświęcili swój czas na głosowanie i ocenienie bułgarskiej marki, która jest obecna nie tylko na naszych rynkach, ale również na całym świecie w ponad 50 krajach na 4 kontynentach.

"Ulubione marki" jest jedyną w swoim rodzaju klasyfikacją użytkowników. Przeprowadzona została po raz siódmy i dała możliwość użytkownikom, aby określili marki, które lubią i które wśród dużej konkurencji zdobyły ich zaufanie. Inicjatywa ta jest jedyną w swoim rodzaju klasyfikacją użytkowników utworzoną jedynie na podstawie opinii i nastawienia użytkowników.