W dniach 13 – 16 marca 2018 roku TESY - po raz siódmy - wzięła udział w wiodących, międzynarodowych targach poświęconych rozwiązaniom dotyczącym ogrzewania mieszkań, pomieszczeń przemysłowych, klimatyzaji i  efektywności energetycznej - MCE Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, we Włoszech. 41 wydanie największego w tym zakresie wydarzenia poświęcone było istocie przytulności i (r)ewolucji troski o powietrze, systemom ogrzewania i komfortu cieplnego w czasach odnawialnych źródeł energii. Targi Mostra Convegno Expocomfort przyciągnęły ponad 2400 firm z ponad 50 krajów, który reprezentowały swoje produkty i usługi w sektorach ogrzewania, klimatyzacji, troski o powietrze i ciepłą wodę, wentylacji, odnawialnych źródeł energii. Targi odwiedziło 162 000 gości z całego świata.

„MCE 2018 to prawdziwy naszej firmy. Jest ku temu kilka przesłanek.

Pierwszą z nich jest fakt, że od samego początku targów, przez stoisko TESY przechodził ciągły przepływ ludzi z konretnymi zapytaniami i z poważnymi propozycjami współprcy biznesowej.

Drugą, jak sądzę, jest wizerunek naszego stoiska – po raz pierwszy w historii naszej spółki – 200 m², niepowtarzalny design zsynchronizowany z naszą korporacyjną kulturą i celami biznesowymi. Koncepcja stoiska znacznie różni się się od wszystkiego co do tej chwili pokazywaliśmy, oraz jak widać, od pozostałych firm biorących udział w tym wydaniu Expocomfort. Stoisko reprezentuje nasze produkty w ich naturalnym otoczeniu:  kuchni, pokoju gościnnym, pomieszczeniu magazynowym.

Kolejną przesłanką jest także reputacja fimy TESY budowana w ostatnich kilkunastu latach. Nasi klienci coraz częściej korzystają z naszej marki, ponieważ wiedzą, że TESY oznacza innowacje, design i jakość.

Dla nas jest to prawdziwe uznanie po dużym wysiłku i ciężkiej pracy w ciągu ostatnich 25 lat, ponieważ TESY w tym roku obchodzi swoją 25 rocznicę i my jesteśmy dumni z reputacji, którą udało nam się zbudować w tym okresie, reputacji jakościowego i niezawodnego partnera biznesowego“ – mówi Emmanuil Totev, Dyrektor ds Marketingu, Sprzedaży i Logistyki w TESY.

„Było to najlepsze nasze stoisko do chwili obecneji - bardzo różniące się i jednocześnie rozpoznawalne.  Jego design stworzył poczucie ciepła i przytulności. Urządzenia pokazane w ich zaaranżowanym, rzeczywistym środowisku dają wyobrażenie naszym klientom jak bedą wyglądać u nich w domach.. Menedżer ds Marketingu dużej firmy konkurencyjnej podszedł do nas, przywitał się i przyznał, że mają dużo do nauczenia się od nas“ – dodaje Dimitar Vasilev, Kierownik Wydziału Produktowego i Rozwoju Biznesowego w TESY.

Podczas targów Mostra Convegno Expocomfort TESY po raz pierwszy przedstawiła BelliSlimo -najnowszy, wiodący, elektryczny podgrzewacz wody, odpowiadający najbardziej wymagającym oczekiwaniom i potrzebom.

BelliSlimo jest prawdziwym dziełem sztuki, połączeniem inteligentnych, wysokotechnologicznych zalet i wyjątkowego włoskiego designu. Podnosi poprzeczkę i wdraża technologie następnej generacji, zapewniając najwyższy komfort użytkowania poprzez kombinację współczesnego designu, przyjaznego użytkownikowi panelu sterującego, trybu pracy na żądanie oraz  kontrolę przez Internet, ze wszystkimi typowymi dla TESY innowacjami.

Bellislimo Cloud to pierwszy podgrzewacz z serii BelliSlimo, część rodziny TESY Cloud – produkt najnowszej generacji ze sterowaniem przez internet za pomocą mobilnej aplikacji tesyCloud.

Model BelliSlimo integruje łatwe sterowanie przez internet z każdego miejsca, w każdej chwili, z danymi w czasie rzeczywistym oraz monitoringiem zapotrzebowania na energię. Funkcja ECO SMART zapewnia optymalne zarządzanie, w celu optymalizacji zużycia energi elektrycznej, osiągając najwyższą możliwą klasę efektywności energetycznej dla podgrzewaczy elektrycznych w tej kategorii – klasę B.

Unikalny włoski design wyraża się w krystalicznie czystym wyświetlaczu LCD, dotykowych przyciskach oraz eleganckim, płaskim wyglądzie. Dzięki temu osiągnięto kompaktowy rozmiar dla oszczędności miejsca i zapewniania łatwego montażu, w zależności od potrzeb. Podgrzewacz jest wyjątkowo inteligentny. Posiada tryb włączania i wyłączania w zależności od potrzeb, możliwość wyjątkowo szybkiego pierwszego prysznica, łatwe programowanie tygodniowe oraz nie mniej ważny - tryb wakacje. BelliSimo jest podgrzewaczem odwracalnym, dzięki czemu może stanowić poziome lub pionowe dzieło sztuki, odpowiadające każdym gustom i przestrzeni.