Od 24 do 27 kwietnia 2016 r., po raz pierwszy TESY wzięła udział w drugim wydaniu międzynarodowych targów Project Iran w Teheranie. Targi stają się coraz bardziej popularne i w tym roku przyciągnęły 360 znanych firm z 33 krajów całego świata. Wydarzenie to jest idealną możliwością dla przedstawicieli biznesu, aby mogli się spotkać z potencjalnymi kupującymi i dostawcami, jak również, aby mogli przedstawić swoje produkty aktualnym klientom.

Po raz pierwszy na swoim stoisku na międzynarodowym zjeździe w Iranie, TESY przedstawiła całą gamę swoich produktów – elektryczne podgrzewacze wody, urządzenia grzewcze oraz zasobniki i bufory.

“Nasz udział w tej międzynarodowej ekspozycji handlowej dał nam możliwość przedstawienia całej gamy produktów Tesy do podgrzewania wody i powietrza potencjalnym klientom z Iranu, Iraku, oraz Gruzji i Armenii. Przeprowadziliśmy ponad 50 spotkań, nawiązaliśmy korzystne kontakty i wyjaśniliśmy sobie, które z naszych produktów posiadają potencjał zaistnienia w otwierającym się na świat rynku irańskim. Otrzymaliśmy szczere komplementy od naszych potencjalnych klientów za design i jakość naszych wyrobów. Czeka nas dużo pracy i mam nadzieję, że ten rynek jest kolejnym, o ile się nie mylę – 55-tym, na którym możemy mieć zadowolonych klientów” – relacjonował swe wrażenia Hristo Słavov - manager jednostki biznesowej "Ogrzewanie" w Tesy.