01
Wprowadzenie

02
Właściwości

03
TESY Cloud

04
Funkcje

05
BelliSlimo Wideo

06
Linia produktów

Product Preview
Podgrzewacze elektryczne BelliSlimo

BelliSlimo stanowi połączenie inteligentnych, wysokotechnologicznych zalet i wyjątkowego włoskiego designu – płaska smukła sylwetka o kompaktowych wymiarach zapewnia oszczędność miejsca oraz umożliwia łatwy montaż w zależności od potrzeb. Podnosi poprzeczkę i wdraża technologie następnej generacji, zapewniając najwyższy komfort użytkowania poprzez kombinację współczesnego designu, przyjaznego użytkownikowi panelu sterującego, trybu pracy na żądanie oraz kontrolę przez internet, ze wszystkimi typowymi dla TESY innowacjami.

TESY Cloud
sterowanie urządzeniami w domu przez Internet

Inżynierowie z TESY stworzyli nową rodzinę produktów ze sterowaniem przez Internet – TESY Cloud. Za pomocą aplikacji mobilnej tesyCloud zarządzanie urządzeniami w domu jest łatwe, szybkie i efektywne. Zapewniona jest realna kontrola w każdej chwili i z każdego miejsca. TesyCloud jest oprogramowaniem mobilnym dostępnym i bezpłatnym dla wszystkich użytkowników Android i iOS.

  

Tryb ECO SMART

W trybie ECO Smart podgrzewacz opracuje własny algorytm pracy zapewniając wystarczającą ilość ciepłej wody tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Dzięki temu BelliSlimo zachowuje komfort użycia, oraz jednocześnie zmniejszając miesięczne koszty energii elektrycznej.

Tygodniowe programowanie

W trybie Tygodniowego programowania można ustawić tryb pracy bojlera w ciągu tygodnia. Za pomocą suwaków można ustawić tryb pracy dla każdego dnia tygodnia i dla każdej godziny w dobie w zależności od wymagań i przyzwyczajeń.

Tryb Wakacji

W razie zaplanowanej nieobecności w domu na okres dłuższy niż 1 dnień można włączyć tryb Wakacji. Wystarczy wprowadzić informacje o dacie powrotu, o godzinie, w której potrzebna będzie ciepła woda, oraz o wymaganej ilości wody. W okresie nieobecności podgrzewacz będzie pracował w trybie „antyzamarzaniowym”.

Funkcja BOOST

Jednokrotnie podgrzewanie wody do maksymalnej temperatury.

Licznik wstecz

Wskazuje czas do osiągnięcia pożądanej temperatury.

play
Klasy efektywności energetycznej B podgrzewaczy elektrycznych BelliSlimo

Podgrzewacz BelliSlimo posiada klasę efektywności energetycznej B – jest to możliwie najwyższa klasa w przypadku podgrzewaczy elektrycznych o pojemności ponad 50 l, zgodnie z Rozporządzeniem 812/2013.

Podgrzewacze elektryczne, dostępne na rynku posiadają oznaczenie klasy efektywności energetycznej.Po więcej informacji: zobacz wszystkie produkty
© Copyright 2010 - TESY