01
Wprowadzenie

02
Zalety

03
BiLight

04
BiLight Smart

05
BiLight Inox

06
BiLight Slim

07
BiLight z wężownicą wysokiej wydajności

08
Wybierz BiLight

Elektryczne podgrzewacze wody BiLight

Szeroka gama podgrzewaczy elektrycznych o eleganckim designie, zapewniających ciepłą wodę w kilku miejscach jednocześnie. Bogaty wybór modeli poziomych oraz pionowych nadających się do montaży w niewielkich i ograniczonych przestrzeniach. Modele z jedną lub z dwiema wbudowanymi wężownicami do podłączenia z alternatywnymi źródłami energii.  Cechą wyróżniającą wszystkie modele BiLight jest dwukolorowy wskaźnik świetlny, wizualizujący dwa tryby pracy: światło czerwone wskazuje, że urządzenie nagrzewa wodę, światło niebieskie – że woda osiągnęła pożądaną temperaturę.

BiLight
Bojlery z serii BiLight zostały opracowane zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi bezpieczeństwa i wymaganiami dotyczącymi jakości.
BiLight Horizontal
Dwukolorowe wskaźniki świetlne to element wyróżniający, który wizualizuje dwa tryby pracy: światło czerwone wskazuje, że urządzenie pracuje w trybie grzania, światło niebieskie – woda osiągnęła pożądaną temperaturę.
Wskaźniki świetlne BiLight
Dwukolorowe wskaźniki świetlne to element wyróżniający, który wizualizuje dwa tryby pracy: światło czerwone wskazuje, że urządzenie pracuje w trybie grzania, światło niebieskie – woda osiągnęła pożądaną temperaturę.
BiLight Smart

BiLight Smart dysponuje wbudowanym oprogramowaniem, który jak sztuczna inteligencja samodzielnie obserwuje i zapamiętuje przyzwyczajenia użytkowników, stwarzając program kierujący i zarządzający podgrzewaczem. W ten sposób zapewniana jest ciepła woda dokładnie wtedy kiedy jest ona potrzebna oraz niższe rachunki za energię elektryczną.

BiLight Inox

BiLight Inox to modyfikowana seria bojlerów elektrycznych BiLight ze zbiornikami wody ze stali nierdzewnej. Ich cecha charakterystyczna to długi okres użytkowania.

BiLight Slim

Modele pionowe z serii BiLight Slim nadają się do montażu w niewielkich przestrzeniach - ich średnica to 38 cm. Bardzo efektywna izolacja o grubości 34 mm zapewnia ciepłą wodę przez dłuższy czas.

BiLight z wężownicą wysokiej wydajności
Podgrzewacze elektryczne z serii BiLight z wbudowanym wymiennikiem ciepła to racjonalne rozwiązanie dla połączenia urządzenia do instalacji centralnego ogrzewania albo do instalacji innego rodzaju. Pozwala na korzystanie z alternatywnych źródeł ciepła jak panele solarne, kotły na pelety, kotły gazowe, itp.
BiLight z podwójnie zintegrowaną wężownicą
Bojlery elektryczne z serii BiLight z podwójnie zintegrowaną wężownicą to rozwiązanie pozwalające na podłączenie dwóch niezależnych alternatywnych źródeł energii do urządzenia, jak na przykład system solarny, kotły na pelety albo kotły gazowe oprócz możliwości korzystania z prądu elektrycznego.
BiLight Slim z wężownicą wysokiej wydajności
Bojlery elektryczne z serii BiLight Slim z wbudowanym wymiennikiem ciepła (wężownicą) to rozwiązanie produktowe dla korzystania z alternatywnych źródeł ciepła jak kolektory słoneczne, kotły gazowe i kotły na paliwa stałe. Średnica urządzenia wynosi tylko 38 cm, co pozwala na montaż w niewielkich przestrzeniach.
Turbolator
jest to wbudowany wzdłuż całej wężownicy element o specyficznych oworach, zaprojektowany w celu załamania przepływu liniowego cieczy grzewczej w wężownicy. W ten sposób osiąga się znaczne zwiększenie prędkości wymiany cieplnej pomiędzy wężownicą i wodą użytkową. Dzięki wbudowanemu turbulatorowi TESY moc wężownicy zwiększa się do 26%.
Wybierz swoje BiLight
© Copyright 2010 - 2024 TESY